Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Római részlet, 1927

346. Fenyő György (Budapest, 1906 - ?, 1978)

Római részlet, 1927

olaj, vászon

65*75 cm

j.b.l.: Fenyő 1927