Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Vízparti részlet, 1902

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

333. Grafsmann, Theodor jelzéssel

Vízparti részlet, 1902

olaj, vászon

38*47 cm

j.b.l.: Theodor Grafsmann 1902

Vételi megbízás (PDF)