Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > ”Körmöcbányai részlet II.”, 1910

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

334. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

”Körmöcbányai részlet II.”, 1910

olaj, vászon

79,5*98,5 cm

j.b.l.: Kövér Gyula Körmöcbánya 1910, Kiállítva: Kövér Gyula újabb festményeinek kiállítása, Budapest, Művészház, 1911. február, (kat. 69. Körmöcbányai részlet II. olajfestmény, 600 Korona)

Vételi megbízás (PDF)