Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Medvevadászok

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

159. Viola jelzéssel 20. sz eleje

Medvevadászok

olaj, farost

30*43 cm

j.j.l.: Viola

Vételi megbízás (PDF)