Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Álló akt, 1935

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

179. Német festő

Álló akt, 1935

akvarell, ceruza, papír

885*520 mm

j.b.l.: olvashatatlan 1935 23. okt.

Vételi megbízás (PDF)