Aktuális katalógusok > Festmények a Saphier-gyűjteményből IV. - 1. nap > Női portré, 1926

Nagyításhoz vigye az egeret a kép fölé!

207. Brieger Klára, Szabó Istvánné (működött a 20. sz. első felében)

Női portré, 1926

olaj, vászon

50*40 cm

j.j.l.: Brieger Klára 1926, keret nélkül

Vételi megbízás (PDF)