264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Hölgyportré tájban

633. Kampis János (Budapest, 1886 - ?)

Hölgyportré tájban

olaj, vászon

90,5*75 cm

j.j.l.: Kampis…

keret nélkül