518. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)
Kék ruhás lány (Z. Magda arcképe), 1925
olaj, vászon
113,5*89,5 cm
j.b.l.: Szuly 925
Kiállítva: Nemzeti Szalon LIV. Csoportkiállítás, Budapest, 1927. január 30-február 10. (kat. 291., Z. Magda arcképe), keret nélkül