264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kék ruhás lány (Z. Magda arcképe), 1925

518. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

Kék ruhás lány (Z. Magda arcképe), 1925

olaj, vászon

113,5*89,5 cm

j.b.l.: Szuly 925

Kiállítva: Nemzeti Szalon LIV. Csoportkiállítás, Budapest, 1927. január 30-február 10. (kat. 291., Z. Magda arcképe), keret nélkül