264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Napraforgós csendélet

517. Stark Anna (Csepel, 1922 - Budapest, 2000)

Napraforgós csendélet

olaj, vászon

55,5*46 cm

j.n., ho.: a művész testvérének eredetiségigazolása és Tájrészlet

keret nélkül