264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Akt ablak előtt, 1930 körül

563. Oelmacher Anna (Füzesgyarmat, 1908 - Budapest, 1991)

Akt ablak előtt, 1930 körül

olaj, vászon

77*64 cm

j.j.l.: Oelmacher

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 119. kép