563. Oelmacher Anna (Füzesgyarmat, 1908 - Budapest, 1991)
Akt ablak előtt, 1930 körül
olaj, vászon
77*64 cm
j.j.l.: Oelmacher
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 119. kép