464. Hoffmann Lenke, Belányiné (Trencsén, 1890 - Budapest, 1973)
Vágvölgye, 1920-as évek
olaj, vászon
50,5*63 cm
j.j.l.: Hoffmann L.
Kiállítva: "AME" Alkotó Művésznők Egyesülete Első Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1931. június (kat. 64., Vágvölgye), sérült