264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A pozsonyi vár látképe

424. Közép - európai festő, 19. sz. vége

A pozsonyi vár látképe

olaj, vászon

25*35 cm

j.b.l.: O. G. ligatúrás monogram