711. Radnay - Rózsay Miklós, Muraközi (Budapest, 1900 - 1945)
Tavaszi virágok, 1932
tempera, papír
950*690 cm
j.j.l.: Radnay Miklós 1932
Kiállítva: A Nemzeti szalon Akvarel- és Pasztell Kiállítása, Budapest, 1932. május-június (kat. 159., Tulipánok), sérült