264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Falusi vásár

422. L. E. monogrammal, 20. sz. első fele

Falusi vásár

olaj, vászon

63*100,5 cm

j.j.l.: L. E.

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 22. kép