660. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)
Húsvéti locsolkodás, 1935
olaj, falemez
50,5*51 cm
j.b.l.: Győri Elek 1935
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 3. kép