262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Art deco karkötő

1177. Art deco karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Boczán Sándor mesterjegy, préselt, hajlított, sodort pántokból kombinálva, nyelves záródással, biztonsági lánccal

15,2 g; h: 17,5 cm