262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szamurájkard

1474. Szamurájkard

Japán, 19. sz. vége, faragott csont, szamurájok alakjaival díszítve, acél pengéje maratott jelzettel pótlás, sérült

h: 95 cm