262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Talpas pohár

1489. Talpas pohár

osztrák, 19. sz. első fele, türkizkék kalcedonüveg, fazettált test, képmezőben festett Avilai Szent Teréz (?) ábrázolással, fényes aranyozással

m: 11,6 cm