262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Köves gyűrű

1173. Köves gyűrű

20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, öntött test, 4 db modern csiszolású gyémánttal, 53-as méret

4,9 g