262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tölcsérváza

1438. Tölcsérváza

német, 1844, festett, aranyozott porcelán, bőségszaru forma, festett és plasztikus virágokkal díszítve, talpán masszába nyomott L&H készítőjel és 844-es számozás, sérülésekkel

m: 34,3 cm