1438. Tölcsérváza
német, 1844, festett, aranyozott porcelán, bőségszaru forma, festett és plasztikus virágokkal díszítve, talpán masszába nyomott L&H készítőjel és 844-es számozás, sérülésekkel
m: 34,3 cm