Gyufatartó és szelence
1421. tétel
Kártyadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, fedlap belül aranyozva, Horváth József mesterjegy, fa betéttel, sérült
1422. tétel
Sétapálca fogója
Tula, 1920 körül, csíkozással, távcsővel, két végén csúszkás lezáró lappal, kis sérüléssel
1423. tétel
Hamutartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Alajos mesterjegy, vésett, poncolt díszében csodaszarvas motívummal
Olaj-, ecet-, mustár és sószóró tartó
Ausztria, 1900 körül, ezüstözött fém, csiszolt üvegekkel, egyik dugó pótolt
1426. tétel
Halas evőeszközkészlet, 12 személyes
1427. tétel
Kínálókosár
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Steiner Testvérek mesterjegy, áttört díszítéssel, "DR. SV DR. VASVÁRY 1929. XII. 25.” vésettel
1428. tétel
Tiszti vállap pár
Firenze, Giovanni Guidotti jelzettel, 19. sz., antik ezüst, körte forma, domborított, rovátkolt lemezek, lecsüngő, dús fém rojttal, eredeti dobozában
1429. tétel
Tálca pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, szecessziós téglalap forma, plasztikus babérfüzérekkel, rózsás és kötegelt díszítéssel
1430. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1431. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, karéjos szélű téglalap forma, gyöngysordíszes peremmel, apró hibával
1432. tétel
Teáskészlet, 6 személyes
1433. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1434. tétel
Asztalközép
Tölcsérváza
német, 1844, festett, aranyozott porcelán, bőségszaru forma, festett és plasztikus virágokkal díszítve, talpán masszába nyomott L&H készítőjel és 844-es számozás, sérülésekkel
1438. tétel
Díszváza
Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, mázas porcelán, plasztikus virágdíszítéssel, jelezve az alján: "Fischer I. Pest", aranyozása kopott, sérült
1439. tétel
Csokoládés csésze
Bécs, 1806, festett porcelán, Nagy Katalin cárnő (?) portréjával, jelezve az alján: kék méhkasos jellel, masszába nyomott 806 évszámmal és elmosódott ligatúrás "TC" monogrammal