1427. Halas evőeszközkészlet, 12 személyes
német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1902-1922 közötti bécsi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, össz.: 26 db, eredeti dobozán: Anton Häusler Juwelier I. Habsburgergasse 14 Wien jelzettel
1472 g; h: 19-30,5 cm