Psumimtartó
lengyel (?), 19. sz. vége, fém, négy golyó lábon álló filigrán test, j.n.
1381. tétel
Talpas pohár
19. sz., 13 latos antik ezüst, "AG" mesterjegy, kalapált, felhúzott test, magas palást, domborított, poncolt díszítéssel és héber feliratokkal, belül halvány aranyozás nyomával
1382. tétel
Chanukkai
Bécs, 18..., 13 latos antik ezüst, héber felirattal
Klasszicista fűszertartó pár
1385. tétel
Fűszertartó
Lemberg, 1830, 13 latos antik ezüst, "MW" mesterjegy, plasztikus, öntött daru figura tartotta ovális tálkával, kihajtott, vésett, poncolt peremmel, kis hibával
1386. tétel
Tálca
1387. tétel
Kínáló
Prága, 1872-1922 közötti fémjel, préselt, belül aranyozott ezüst, gránátalmás-gyümölcsös díszgyűrűvel, üvegbetét pótlás
1388. tétel
Csésze és alj, 6 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, bordázott díszítéssel
1389. tétel
Tálca
1390. tétel
Cukortartó
1391. tétel
Füles tálca
1392. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1393. tétel
Szecessziós tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, áttört, árvácskadíszes peremmel
1394. tétel
Kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Mórócz Gábor mesterjegy, öblében aranyozva, eredeti, csiszolt üvegbetéttel, gyűrűs fülekkel
1395. tétel
Kínálótál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Béla 1941 utáni mesterjegye, három golyós lábon álló sugárbordázott díszítésű kerek tál
1396. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1397. tétel
Gyertyatartó
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 835 ezrelékes ezüst, "GK" megfejtetlen mesterjegy, kerek, alacsony talpon 5 kar, cseppfogók hiányoznak, javított
1398. tétel
Kancsó - Versenydíj
Bécs, 18...7, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, töredékes mesterjegy, sima test vésett: "Hölgyek díja I. 1941. Kisvárda" felirattal, apró sérüléssel
1399. tétel