1400. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, összeállított készlet különböző (K, KK, HL, TL, HS, HL, Schmidt Gyula) mesterjegyekkel, angol vágott fazonú nyelek, solingeni acél pengékkel, fűszertartók üvegbetétekkel, kitűnő állapotban, eredeti dobozában, össz.: 96 db
nettó: 4056 g