262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1390. Tálca

Pest, 1867-1936 közötti fémjel és budapesti utánjelzet, 800 ezrelékes ezüst, Bokor Sándor mesterjegy, hengerelt lemez, kalapált, szív alakú domborítással, középen nemesi B.E. tulajdonosi monogrammal

747 g; 48*31 cm