1382. Talpas pohár
19. sz., 13 latos antik ezüst, "AG" mesterjegy, kalapált, felhúzott test, magas palást, domborított, poncolt díszítéssel és héber feliratokkal, belül halvány aranyozás nyomával
323 g; m: 19 cm