1399. Kancsó - Versenydíj
Bécs, 18...7, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, töredékes mesterjegy, sima test vésett: "Hölgyek díja I. 1941. Kisvárda" felirattal, apró sérüléssel
364 g; m: 22,5 cm