262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kancsó - Versenydíj

1399. Kancsó - Versenydíj

Bécs, 18...7, 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, töredékes mesterjegy, sima test vésett: "Hölgyek díja I. 1941. Kisvárda" felirattal, apró sérüléssel

364 g; m: 22,5 cm