1392. Füles tálca
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 1902-1922 közötti bécsi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, serleg alakú mesterjegy, ovális, préselt forma, neorokokó stílusú, virágos szegéllyel, kis sérüléssel
320 g; 37*22,5 cm