1397. Evőeszközkészlet, 12 személyes
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, olvashatatlan mesterjeggyel, 1 db villán Budapest 1937-1966 közötti fémjel és "KK" mesterjegy, 800 ezrelékes ezüst, vágott angol fazonú nyelek, bütykös kések acél pengék Halász Nándor Debreczen Ékszerész jelzettel, össz.: 94 db, eredeti fa doboza sérült
nettó: 4110 g