1387. Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Telcs György mesterjegy, kerek, sugaras, bordázott, hólyagolt peremmel és eredeti, színtelen, csiszolt üvegbetéttel, kis csorbulással
nettó: 339 g; d: 27,3 cm