262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínáló

1388. Kínáló

Prága, 1872-1922 közötti fémjel, préselt, belül aranyozott ezüst, gránátalmás-gyümölcsös díszgyűrűvel, üvegbetét pótlás

nettó: 431 g; 11*20,5 cm