262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Cukortartó

1391. Cukortartó

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schwartz & Steier mesterjegy, négy öntött szatírfejes lábon neorokokó stílusú öblös test, domborított virágmotívumokkal és fülekkel, kis sérüléssel

414 g; 8,5*17*14 cm