262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Szecessziós tálca

1394. Szecessziós tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, áttört, árvácskadíszes peremmel

1404 g; 53,5*40,2 cm