262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Evőeszközkészlet, 6 személyes

1393. Evőeszközkészlet, 6 személyes

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, J.C. Klinkosch és Polgár Kálmán Budapest forgalmazói jellel, öntött, virágdíszes nyelekkel, acél pengékkel, néhány kés javított, illetve javításra szorul, össz.: 46 db, nem eredeti dobozával

nettó: 2260 g