262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyertyatartó

1398. Gyertyatartó

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 835 ezrelékes ezüst, "GK" megfejtetlen mesterjegy, kerek, alacsony talpon 5 kar, cseppfogók hiányoznak, javított

553 g; 20,5*25 cm