1398. Gyertyatartó
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 835 ezrelékes ezüst, "GK" megfejtetlen mesterjegy, kerek, alacsony talpon 5 kar, cseppfogók hiányoznak, javított
553 g; 20,5*25 cm