262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálótál

1395. Kínálótál

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Mórócz Gábor mesterjegy, öblében aranyozva, eredeti, csiszolt üvegbetéttel, gyűrűs fülekkel

nettó: 436 g; 12*22,5 cm