1395. Kínálótál
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Mórócz Gábor mesterjegy, öblében aranyozva, eredeti, csiszolt üvegbetéttel, gyűrűs fülekkel
nettó: 436 g; 12*22,5 cm