262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálótál

1396. Kínálótál

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Béla 1941 utáni mesterjegye, három golyós lábon álló sugárbordázott díszítésű kerek tál

530 g; d: 30,5 cm