1396. Kínálótál
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Oláh Béla 1941 utáni mesterjegye, három golyós lábon álló sugárbordázott díszítésű kerek tál
530 g; d: 30,5 cm