Pohár
cseh, 20. sz. első fele, színtelen üveg, festett, karcolt díszítéssel, plasztikus lencsesor motívummal, matt aranyozással
1521. tétel
Talpas pohár
osztrák vagy cseh, 19. sz. második fele, talp színtelen, test szeléniumrubin üveg, fazettált, fényes aranyfestett díszítéssel, talpon apró hibával