262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Klasszicista fűszertartó pár

1385. Klasszicista fűszertartó pár

Pozsony, 1795, 13 latos, belső részen tűzaranyozott antik ezüst, Michael Tirtsch mesterjegy, C bélyegzéssel, női fejekkel díszített, golyó végződésű ívelt lábakon ovális tálkák, gyöngysor peremmel, (Kőszeghy: Nr. 1651, 1712, 1755)

136 g; 6,7*3,7*5 cm