262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Csésze és alj, 6 db

1389. Csésze és alj, 6 db

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Péter Testvérek mesterjegy, bordázott díszítéssel

471 g; d: 10 cm; m: 4,5 cm