262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Hamutartó

1424. Hamutartó

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Taub Alajos mesterjegy, vésett, poncolt díszében csodaszarvas motívummal

77 g; d: 12 cm