262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Gyufatartó és szelence

1421. Gyufatartó és szelence

szelence: 19. sz, vége, bécsi behozatali jellel és német, 1888 utáni hold korona jelzettel, 800 ezrelékes ezüst, belső részen aranyozva, "BC" mesterjegy, rovátkolt felülettel, apró hibával, gyufatartó tok: 1920 körül, ezüstözött fém tok, a velencei Dózse Palota festett zománcképével

nettó: 25,8 g; 5*4,4*1,7 cm és 5*4,4 cm