1434. Evőeszközkészlet, 6 személyes
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Kolozsváron működő Soós Károly és Szántai Tóth László mesterjegy (1941-től nyilvántartásba véve), art deco formájú nyelek, solingeni acél pengékkel, kitűnő állapotban, össz.: 42 db
nettó: 1685 g