1422. Kártyadoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, fedlap belül aranyozva, Horváth József mesterjegy, fa betéttel, sérült
nettó: 91 g; 3*12*8 cm