262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kártyadoboz

1422. Kártyadoboz

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, fedlap belül aranyozva, Horváth József mesterjegy, fa betéttel, sérült

nettó: 91 g; 3*12*8 cm