262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Kínálókosár

1428. Kínálókosár

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Steiner Testvérek mesterjegy, áttört díszítéssel, "DR. SV DR. VASVÁRY 1929. XII. 25.” vésettel

380 g; 28*19 cm