262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca

1432. Tálca

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, karéjos szélű téglalap forma, gyöngysordíszes peremmel, apró hibával

758 g; 48*29 cm