262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Tálca pár

1430. Tálca pár

Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Steiner mesterjegy, szecessziós téglalap forma, plasztikus babérfüzérekkel, rózsás és kötegelt díszítéssel

1168 g; 39,2*20,5 cm