262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1431. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, néhány darab: Pest, 1867-1936 közötti fémjellel, Harter János mesterjegy és néhány kiegészítő darabon ( Oláh Lajos, Mayerhof György, LM, WB és KM mesterjegyek), solingeni acél pengékkel, angol vágott fazonú nyelek, eredeti két fiókos dobozában, össz.: 121 db,

nettó: 5100 g