262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Étkészlet

1436. Étkészlet

Herend, 1898-99, festett, aranyozott porcelán, virágos díszítéssel, talpakon masszába nyomott Herend bélyegző és évszámok, festett, koronás címer jelzetek 1905-1914-15-ös évszámokkal, apró sérülésekkel, 1 db, kistányér restaurált, össz.: 31 db

m: 17-27 cm; d: 18,5-33 cm