262. Ékszerek, ezüstök, műtárgyak > Díszváza

1439. Díszváza

Fischer Ignác, Budapest, 19. sz. vége, mázas porcelán, plasztikus virágdíszítéssel, jelezve az alján: "Fischer I. Pest", aranyozása kopott, sérült

m: 30 cm